Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Бренд
Розділ
Сортування:
за назвою
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лецитин - це група фосфоліпідів, отриманих як з тваринних, так і з рослинних організмів. Це будівельний матеріал усіх клітин людини і благотворно впливає на концентрацію уваги та пам’ять, тому пов’язаний переважно з людьми похилого віку. Лецитин також регулює концентрацію холестерину і покращує роботу печінки, травної та імунної систем.


Лецитин - типи та джерела

Лецитин був відкритий в 1846 році в жовтках курячих яєць. Пізніші дослідження підтвердили все нові і нові функції, які ця речовина виконує в організмі. Застосовується у фармацевтичній, харчовій та косметичній промисловості. Сьогодні в промисловості його найчастіше отримують як побічний продукт переробки нафти.

Найпопулярніші джерела вилучення лецитину:

  • Соняшник
  • Соя
  • Ріпак

Омега жирні кислоти в лецитині

Лецитин складається приблизно з однієї третини всіх масел, незалежно від їх походження. Однак кожен тип лецитину містить різні пропорції жирних кислот. У соняшнику та сої переважають омега-6 жирні кислоти, тоді як у ріпаку омега-3 жирні кислоти - більшість. Лецитин, як і будь-який жир, впливає на засвоєння вітамінів А, D, Е і К, які розчиняються в жирах.

Лецитин у їжі

Лецитин міститься в багатьох продуктах харчування, які часто вживають, таких як курячі яйця, печінка, горіхи, риба та лляне насіння. Ми також можемо знайти його в зародках пшениці та цільнозерновому хлібі.

Їстівний лецитин також присутній як добавка до багатьох харчових продуктів, наприклад, кондитерських та хлібобулочних виробів.

Холін - цінний компонент лецитину

Лецитин - це органічна хімічна сполука, класифікована як фосфоліпіди, тому вона має залишок фосфату. Дуже часто це холін, який задокументовано позитивно впливає на здоров’я. Холін може посилити синтез ацетилхоліну, що впливає на швидкість передачі нервових імпульсів. У той же час залишок фоциту лецитину також може бути інозитом або серином.

Лецитин в організмі людини

Лецитин є важливим будівельним компонентом організму, включаючи нервову систему. Він також має транспортну функцію.

В організмі людини лецитин будує клітинні мембрани, мієлінові оболонки і бере участь у багатьох обмінних процесах. Це важливо для функціонування мозку разом з усією нервовою системою. Збільшує загальну стимуляцію нервової системи.

Лецитин для людей похилого віку

Завдяки тому, що лецитин будує мієлінові оболонки нервових клітин, він має прямий вплив на здатність запам’ятовувати, концентруватись і пізнавати нове. З цієї причини його рекомендують не лише людям похилого віку, у яких процеси пам’яті від природи повільніші, але й студентам та людям, які інтенсивно працюють розумово.

Лецитин використовується як речовина, яка запобігає розвитку хвороби Альцгеймера, як профілактично, до появи перших симптомів хвороби, так і протягом її тривалості, щоб уповільнити розвиток хвороби.

Лецитин і нервова система

Вплив лецитину на нервову систему не обмежиться лише підтримкою пам'яті. Також було помічено позитивний вплив лецитину на боротьбу зі стресовими подразниками.

Лецитин та біполярний розлад

Лецитин - це добавка, рекомендована також людям, які страждають від біполярного розладу в якості профілактики перед наступним періодом манії або депресії. Лецитин підтримує когнітивні процеси та стабілізує настрій, таким чином він може запобігти або звести до мінімуму виникнення маячні та психомоторних розладів.

Лецитин заради травної системи та печінки

Лецитин також впливає на травну систему. Він захищає стінки шлунка та полегшує травлення та засвоєння поживних речовин із травної системи. Він також міститься в печінці, де підтримує процеси виведення токсинів з організму. Він захищає печінку від цирозу та запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі. Завдяки своєму сприятливому впливу на печінку, це особливо рекомендований інгредієнт для людей, які регулярно обтяжують печінку ліками.

Вплив лецитину на кишечник

Лецитин містить фосфатидилхолін, який утворює шар слизу в кишечнику, захищаючи їх від бактерій та інших мікроорганізмів. Також він має протизапальну дію в кишечнику.

Лецитин і кровоносна система
Лецитин також покращує систему кровообігу, завдяки чому покращується працездатність організму, а процеси старіння сповільнюються. Лецитин впливає на управління холестерином, зменшуючи концентрацію "поганого" холестерину і одночасно збільшуючи кількість бажаного холестерину, тобто ЛПВЩ.

Соєвий лецитин особливо цінний, оскільки його додатковою перевагою є зниження концентрації тригліцеридів в організмі, завдяки чому він сприяє профілактиці атеросклерозу та ішемічної хвороби серця.

Лецитин та імунітет

Лецитин також підтримує імунну систему, стимулюючи активність лімфоцитів і макрофагів, роль яких полягає у боротьбі з мікробами та створенні імунної пам'яті, завдяки якій організм знає, що робити наступного разу.

мати справу з даним мікроорганізмом.

Лецитин для потенції

Також відомо, що лецитин покращує статеві показники чоловіків. Його велика кількість міститься у спермі. Це відбувається природним чином в солодці, що є багатовіковим способом підвищення потенції. Лецитин може збільшити кількість утвореної сперми та кількість сперми, яку він містить. Також їх рухливість стає більшою завдяки застосуванню препаратів з лецитином.

Лецитин для регенерації тіла

Люди, які регулярно займаються спортом, оцінять лецитин, особливо для прискорення регенеративних процесів в організмі. Тому препарат з лецитином також рекомендується людям, які борються з реконвалесценцією.

Лецитин для дітей?

Лецитин - препарат, призначений для дорослих. Не рекомендується давати його дітям. З цієї причини також не рекомендується вагітним жінкам та годуючим матерям.

Скільки нам потрібно лецитину?
Доросла людина повинна приймати близько 2,5 грамів лецитину на день. Однак ця кількість зростає із збільшенням довготривалих, посилених розумових зусиль - тоді лецитину, який присутній у самій їжі, може бути недостатньо. Лецитин слід застосовувати відповідно до власних потреб. Немає постійного значення, яке слід приймати на додаток до їжі протягом року.

Рідкий або порошковий лецитин

Лецитин у добавках набуває різних форм, завдяки чому кожен може вибрати ідеальний для себе. Рідкий лецитин засвоюється найлегше, але ви також можете знайти порошкоподібний або капсули лецитин. Порошкоподібний лецитин заздалегідь розчиняють у склянці води і ретельно перемішують перед вживанням.

Лецитин в таблетках

Таблетки лецитину - найпростіший спосіб їх використання, особливо для молодих людей. У людей похилого віку можуть виникати проблеми з ковтанням таблеток, що слід враховувати при виборі конкретної добавки. Різні продукти містять різну дозу лецитину в одній порції, тому ми можемо вибрати правильний продукт для нашої щоденної розумової та фізичної активності.

Як доповнити лецитин?

Лецитин завжди слід застосовувати відповідно до інструкцій виробника, не перевищуючи добової дози. У ситуаціях, коли лецитин є частиною лікування даного захворювання, лікар приймає рішення про перебіг процесу, підбираючи відповідну дозу та спосіб введення для конкретної людини.

Перевищення рекомендованої дози лецитину може призвести до неприємностей з боку травної системи, а в довгостроковій перспективі - до серцевої недостатності та зниження артеріального тиску. У рідкісних випадках навіть тривожність.

Лецитин - протипоказання

Лецитин не рекомендується приймати людям із порушеннями згортання крові, особливо, оскільки він часто зустрічається у комбінованих препаратах разом з вітаміном Е, який відомий як розріджувач крові.

Очевидно, що препарати, що підтримують функціонування організму, можуть містити різні алергенні речовини, тому, щоб бути впевненим, що дана добавка є безпечною для нас, ви завжди повинні читати листівку. Деякі алергени можна впізнати за назвою, наприклад, соєвий лецитин не можна використовувати людям, які страждають алергією на сою.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору