Примула вечірня багаторічна рослина родом із Північної Америки. Ця рослина досягає розмірів 1-1,5 метра і є багатим джерелом жирної кислоти, яка називається гамма-ліноленовою кислотою (ГЛК). GLA є однією з жирних кислот омега-6, необхідних організму для виробництва речовин (типу гормонів), відомих як простагландини, які беруть участь у здоров'ї.

Примула вечірня має багате для нас насіння, яке містить цінну гамма-ліноленову кислоту (ГЛК), що є благотворним засобом при дефіциті ферменту дельта-6-десатурази, відповідального за утворення так званих метаболітів високоненасичених жирних кислот. кислоти, необхідні для правильного функціонування організму. Якщо цього ферменту в організмі людини недостатньо або він зовсім відсутній, нас почнуть переслідувати різні захворювання, у тому числі шкірні недуги, такі як екзема, псоріаз і висипання на нігтях. ГЛК-кислота, що міститься в насінні примули вечірньої, а останнім часом стає все більш популярним і в огірковику, дозволяє заповнити дефіцит ферменту дельта-6-десатурази.

 

ГЛК-кислота відноситься до групи незамінних ненасичених жирних кислот (НЖК, також відомих як вітамін F), яких потребує наш організм, але не може їх виробляти самостійно. Таким чином, єдиним їх джерелом для людини є їжа або добавки, що доповнюють раціон у разі недостатнього надходження.

 

НЖК (включаючи кислоту ГЛК) в організмі трансформуються у похідні сполуки, звані простагландинами, які виявляють різноспрямовану фізіологічну дію на тканини та системи. Вони контролюють обмінні функції організму: артеріальний тиск та згортання, рівень холестерину, запальні та алергічні реакції, функції гормонів, роботу нервової та імунної систем. Дефіцит омега-6 жирних кислот (рослинних жирів) може спостерігатися в різних формах: проблеми зі шкірою (свербіж, лущення, екзема, тріщини на п'ятах, тьмяність волосся), передменструальний синдром, зниження імунітету, припухлості на грудях розлади травної та серцево-судинної систем .

Група людей, у яких діагностований дефіцит ГЛК, це, насамперед, алергіка, діабетика, люди з підвищеним рівнем холестерину і зловживають алкоголем. Прийом капсул з маслом примули вечірньої рекомендується дітям та дорослим як підтримуючий засіб при захворюваннях з імунним фоном. Виявлено, що дієта з добавками примули вечірньої підтримує лікування таких захворювань, як:

 

Шкірні захворювання: екзема, псоріаз, атопічний дерматит, акне, алергічна екзема,

Інші: астма та алергічний риніт, ревматоїдний артрит, діабетична невропатія, гіпертонічна хвороба та серцево-судинні захворювання, передменструальний синдром, порушення концентрації та пам'яті, гіперактивність, розсіяний склероз.

Якщо у вас немає часу на те, щоб встановити відповідну для вас дієту, ви повинні забезпечити свій організм достатньою кількістю мінералів та вітамінів у вигляді харчових добавок. Олія примули вечірньої єдина, яка містить цілих 73% цис-лінолевої кислоти (ми не в змозі виробляти її самі) і 9% ГЛК (гамма-ліноленова кислота).

Олія примули вечірньої:

має омолоджуючий ефект, сприяє зміцненню шкіри, є природним та ефективним способом боротьби з гормональними бурями (заспокоює менструальні болі та зменшує хворобливе напруження грудей перед менструацією), інтенсивно позитивно впливає на волосся, шкіру та нігті,
ГЛК допомагає у боротьбі з акне, себорейним дерматитом і, у деяких випадках, псоріазом, препарат знижує артеріальний тиск, підтримує імунну систему, благотворно впливає на судини, знижує тривожність та гіперактивність у дітей, активізує обмін речовин та бореться із зайвою вагою, допомагає у злоякісних пухлин, що заспокоює симптоми, пов'язані з переїданням (так званий кліматіум), це найбагатше природне джерело біологічно активного вітаміну F. Примула вечірня корисна для травної системи

 

Гамма-ліноленова кислота, що міститься в олії примули вечірньої, забезпечує правильний обмін речовин. Щоб печінка функціонувала належним чином, її не можна перевантажувати. Важливо збалансоване харчування та боротьба з жировою тканиною. Особливо небезпечне черевне ожиріння. Коли наша печінка працює правильно, вона перетравлює жири та регенерує клітини, що впливає на стан інших внутрішніх органів та всієї травної системи.

Інгредієнти олії примули вечірньої покращують травлення, запобігають ожиріння печінки та заспокоюють запалення кишечника, біль у животі та діарею. Олія примули вечірньої також корисна для схуднення. Примула вечірня також використовується людьми з надмірною вагою чи ожирінням. Він не лише полегшує травлення, а й прискорює спалювання жирів. Гамма-ліноленова кислота активізує функції бурої жирової тканини, завдання якої спалювати непотрібний жир і переробляти його в тепло. Дослідження показали, що

про жінок бурого жиру більше, ніж чоловіків. Тому застосування олії примули вечірньої дуже ефективно для схуднення жінок.

Важливо, що олія примули вечірньої є джерелом ненасичених жирних кислот, про гарних жирів. Вони не викликають накопичення жирової тканини, навпаки, сприяють її спалюванню. Більш того, гамма-ліноленова і дигомогамма ліноленова запобігає накопиченню жирів.

Варто задуматися про схуднення за допомогою олії примули вечірньої, тому що це 100% натуральний продукт, що не зневоднює організм і не завдає шкоди організму, а також має низку інших оздоровчих властивостей. Завдяки йому ми можемо не лише насолоджуватися здоров'ям, а й гарною фігурою. Примула вечірня для красивої шкіри, блискучого волосся та міцних нігтів.

Крім стрункої фігури, ви також можете мати здорову шкіру, волосся та нігті завдяки олії вечірньої примули. Це особливо хороша новина для тих, хто схильний до недосипання, зневоднення організму, несприятливого харчування, бідного фруктами, овочами та ненасиченими жирними кислотами.

Олія примули вечірньої містить ліноленові кислоти, омега-3, омега-6 та омега-9. Тому воно дуже позитивно впливає на харчування, зміцнюючи та заповнюючи зморшки. Крім того, ці кислоти ініціюють вироблення ферменту Delta 6 десатуразу, яка допомагає лікувати всі види проблем зі шкірою. Ось чому олія примули вечірньої рекомендується людям з акне, екземою чи плямами на шкірі. Вона також є ефективною для зволоження шкіри, оскільки послідовно підтримує належний рівень зволоження всього тіла. У той же час вона виводить токсини та захищає від вільних радикалів.

Олія примули вечірньої також корисна для догляду за волоссям та нігтями.

Робить волосся блискучим, пухнастим і насиченим. Олія також рекомендується чоловікам, які мають проблеми з облисінням. Зміцнює існуючі волосяні фолікули та стимулює утворення нових. В результаті олія примули вечірньої зупиняє та уповільнює облисіння. Крім того, вона зміцнює нігті та робить їх менш ламкими. Застосування олії примули вечірньої особливо рекомендується людям, чиє волосся пошкоджене моделюванням або укладанням, плойкою. Олія примули вечірній засіб від псоріазу

Псоріаз – неприємне захворювання.

Дуже часто у людей, які хворіли на псоріаз один раз, може спостерігатися рецидив захворювання в іншій формі, часто більш тяжкій, ніж раніше. Тому олію примули вечірньої слід приймати під час лікування хвороби, а також після того, як симптоми хвороби пройшли. Тоді ми захищаємо себе від повернення псоріазу. Примула вечірня при хворобливих критичних днях Олія вечірньої примули чудове рішення для жінок, які борються з ПМС. Дослідження показали, що рівень омега-3, омега-6 та омега-9 жирних кислот знижується в передменструальний та клімактеричний періоди, високий рівень яких покращує настрій та полегшує менструальні спазми. Вони регулюють емоційні стани, а отже, запобігають стану тривоги та страху. Крім того, вони знижують рівень простагландинів, що викликають рясні менструальні кровотечі. Під час менопаузи припливи зменшуються.

Олія примули вечірньої також допомагає при депресії, станах глибокого смутку, слабкості. Також допомагає при мігренях, навіть у складніших випадках. Вчені підтвердили, що регулярне вживання олії примули вечірньої знижує частоту нападів мігрені.

 

Цікавими є дослідження, проведені на жінках з раком молочної залози. Виявляється, олія примули вечірньої не тільки запобігає раку молочної залози, але й ефективно допомагає при лікуванні його агресивної форми. Гамма-ліноленова кислота бореться з канцерогенними клітинами і перешкоджає їх розмноженню. Олія примули вечірньої також позитивно зарекомендувала себе як лікарський засіб, що широко використовується при лікуванні раку молочної залози. Поєднання цих речовин викликає самознищення канцерогенних клітин. Крім того, зміцнюються здорові клітини організму. Олія примули вечірньої для фертильності

Людям, які намагаються завагітніти, жінкам, які мають проблеми із зачаттям, слід вживати олію примули вечірньої. Позитивно впливає вироблення слизу в жінок, що полегшує і прискорює запліднення.

Олія примули вечірньої також позитивно впливає на чоловічу імпотенцію, тому при спробах завести дитину масло примули вечірньої слід вживати як жінкам, так і чоловікам.