Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як змінюється організм з часом?
Організм з віком зазнає процесів старіння, така наша природа. В результаті змін відбувається поступове порушення фізичної активності, втрата ваги внутрішніх органів, кісткової та м’язової тканини.
Темп метаболічних змін значно сповільнюється, і білки відновлюються набагато повільніше. Організм швидше втрачає воду, знижується активність тканин. Ви можете помітити помітне погіршення функціонування імунної системи, а також зниження психічної форми.
Здається, у певному віці проблеми зі здоров’ям неминучі. Однак їхній курс можна значно полегшити. Профілактика, застосовувана досить рано, допомагає уникнути багатьох загальних недуг.
Звідки береться нестача вітамінів?
Дефіцит вітамінів може мати одну конкретну причину або бути наслідком кількох з них. Найбільш поширені причини недостатнього вживання їжі включають:
зміни зубних рядів та їх захворювання, що зменшують різноманітність споживання їжі
зниження ефективності травлення
зниження рухової активності шлунково-кишкового тракту
шлунково-кишкові захворювання
зниження апетиту
неадекватне харчування
вживання наркотиків
авітаміноз
Після 65 років поглинання та використання поживних речовин погіршуються, а їх дефіцит є загальною проблемою.
Незамінні поживні речовини
Людський організм використовує близько 60 поживних речовин, і більше половини з них лікарі вважають необхідними. Правильно збалансовані поживні речовини допомагають уникнути захворювань, особливо пов’язаних з неправильним харчуванням.
Вітаміни та мінерали необхідні для нормального функціонування організму. Люди похилого віку особливо схильні до дефіциту у деяких з них, і вони відіграють ключову роль у підтримці здоров'я та фізичної форми.
Найважливішими вітамінами та мінералами є ...
Кальцій, вітамін D та калій, оскільки вони беруть участь у механізмах, що впливають на здоров’я кісток та м’язової та нервової системи.
Магній запобігає гіпоксії та ішемії серця, а також має антитромботичну дію.
Основним завданням заліза є транспорт кисню в організмі - він покращує функціонування системи кровообігу, також підтримує регенерацію тканин і стимулює імунітет.
Цинк має антиоксидантну дію і контролює розвиток імунних клітин.
Вітамін Е покращує імунну систему і може знизити ризик зараження.
Що стосується вітаміну С, або насправді аскорбінової кислоти, він має широкий спектр дії. Це прискорює загоєння ран, ущільнює судини, знижує артеріальний тиск і рівень холестерину. Що важливо, особливо для жінок, це уповільнює процес старіння шкіри та регулює вироблення колагену.
Вітаміни групи В - рибофлавін, холін, тіамін, ніацин, біотин та пантотенова кислота мають великий (і хороший) вплив на функціонування кровоносної, нервової та травної систем.
А як щодо пам’яті та концентрації?
Вітамінні препарати для поліпшення розумової працездатності повинні містити лецитин, який є будівельним елементом мозкової тканини. Це може полегшити симптоми погіршення пам’яті, а також значно покращити здатність пам’ятати, якщо це не результат прогресуючого захворювання (наприклад, деменції).
Женьшень покращує здатність вчитися і запам'ятовувати. Дослідження також показали поліпшення психічної функції та порушення пам’яті, пов’язані з хворобою Альцгеймера.
Гінко білоба (екстракт листя гінкго білоба) допомагає поліпшити кровотік у мозку, захищає нейрони від ішемії та може поліпшити пізнання.
Разом чи ні? Як діють вітамінні добавки?
Добавки для людей похилого віку складаються з концентрованих поживних речовин - найчастіше вітамінів і мінералів, мають харчовий або фізіологічний ефект і є ідеальним доповненням до дієти.
Варто знати, що багато змін, спричинені процесом старіння, можуть суттєво затриматись завдяки правильному харчуванню, прикорму та фізичним навантаженням. Слід пам’ятати, що вітамінні препарати не є ліками, але вони допомагають мінімізувати вплив факторів ризику.
Доступні товари можна розділити на дві категорії:
монокомпонент - містить певну речовину в максимальній концентрації
багатокомпонентний - містить ретельно підібраний набір вітамінів та мінералів
Дія добавок, що містять вітаміни та інші поживні речовини, підтримує нормальне функціонування організму та всі важливі функції.
Виділені продукти
Продукти із комплексним, правильно підібраним складом, що підтримує функціонування певних систем організму та органів, є популярним рішенням. Це може бути підготовка до міцних кісток і суглобів або підтримка нормальної роботи очей або травної системи.
Виділені вітаміни також можна вибрати на основі статі. Існують спеціально складені багатокомпонентні препарати, призначені для жінок та чоловіків.
Для кого призначені вітамінні препарати?
Добавки підійдуть кожному в ситуації, коли вони не можуть задовольнити свої потреби або
ганізм для поживних речовин. Це особливо важливо після 60 років через стан здоров’я та прогресивні зміни, що відбуваються в організмі.
Крім того, зменшення попиту на енергію з їжі (до 30%) із більшим попитом на поживні речовини може дуже швидко призвести до небезпечних недоліків.
Вітаміни не тільки для людей похилого віку?
Сприятливий вплив вітамінних добавок виправданий не лише у випадку людей похилого віку, але також:
у дорослих, які споживають менше 1600 ккал на добу
у вагітних - якщо є дефіцит або ризик його виникнення
у людей, які дотримуються елімінаційної або суворо обмеженої дієти
у жінок у постменопаузі
у спортсменів під час напружених фізичних вправ
Що може бути свідченням авітамінозу?
Дефіцит вітамінів часто (але не завжди) пов'язаний з деякими симптомами. Знаючи своє тіло, ви можете легко помітити тривожні симптоми. До найпоширеніших належать:
втома
слабкість
проблеми з концентрацією уваги
головний біль (помірний до мігрені)
тріщини кутів рота
рецидивуючі інфекції
Варто пам’ятати, що симптоми можуть також означати виснаження, стрес або бути наслідком розвитку захворювання. Для впевненості зверніться до лікаря, який, швидше за все, призначить аналіз крові.
Вітаміни для людей похилого віку та їх форми
На даний час вітамінні препарати доступні в декількох формах.
Таблетки та капсули є найпоширенішою формою дієтичних добавок - їх зручно використовувати та легко зберігати.
Жувальні таблетки є цікавою альтернативою традиційній формі та рішенням у разі труднощів з прийомом ліків.
Вітаміни в краплях - це зручність для тих, хто не любить таблетки. Всмоктування активних речовин починається швидко, і дія є ефективною.
Порошкоподібні препарати характеризуються насамперед чистотою їх складу - в них немає наповнювачів або допоміжних речовин. Єдиним недоліком є дозування, яке може бути проблематичним.
Рідкі продукти означають зручність добавки та негайну дію. Це хороша заміна таблеток.
Вітаміни та добавки для людей похилого віку знаходять широке коло одержувачів. Широкий асортимент та безліч комбінацій забезпечують відповідні товари для всіх потреб.
Хоча вони присвячені людям похилого віку, їх можна використовувати в будь-якому іншому випадку, коли існує потреба в додаткових добавках. Концентроване джерело мінералів та вітамінів може значно покращити ваш фізичний та психічний стан, а також захистити від багатьох захворювань, пов’язаних з віком та способом життя.