Прекрасний сон »- це більше, ніж бабусині казки. Коли ми засинаємо і мріємо про тропічних канікулах, наша шкіра зайнята регенерації і відновленням клітин, особливо під час REM (швидке рух очей). Хоча може бути важко втриматися від падіння в ліжко після довгого дня без турботи в цьому світі, витративши кілька додаткових хвилин на щоденний догляд за своєю шкірою, ви отримаєте сяючу шкіру на наступний день і навіть далі. Після очищення і видалення з особи повсякденному житті - макіяжу, забруднень, пилу, автомобільних парів - пора відновити шкіру за допомогою нічного крему. Ось 5 поширених міфів про цю важливу (і часто пропускають) етапі догляду за шкірою.

Міф: Денний і нічний крем - одне і те ж.

«Хіба я не можу просто використовувати денний крем?» Це найчастіше питання щодо нічного крему, і хоча технічно ви можете використовувати денний зволожуючий крем, це трохи складніше. Денний крем зазвичай легше нічного і містить SPF для захисту шкіри від сонця. Деякі сонцезахисні креми можуть закупорювати пори, тому використовувати їх на ніч - не найкращий варіант. Крім того, вночі ви можете не отримати шкірі додаткового зволоження. Денні зволожуючі креми призначені для захисту шкіри від елементів, яким вона піддається; в свою чергу, нічні креми призначені для зволоження і відновлення шкіри.

Міф: Я занадто молода для нічного крему!

Якщо ви думаєте, що занадто молоді для нічного крему, вгадайте ще раз. Виробництво колагену, основного будівельного елементу в підтримці здоров'я волосся, шкіри та нігтів, може почати знижуватися вже в 25 років. Багато нічні креми містять інгредієнти, які сприяють здоров'ю шкіри, такі як вітамін С, колаген, Co Q-10. , І гіалуронова кислота. Додавання нічного крему до повсякденного догляду за шкірою - важлива міра для збереження молодого кольору обличчя до 20 років і старше.

Міф: Нічний крем - це маркетинговий хід від б'юті-бізнесу.

Раніше я думала, що нічний крем - це просто ще один косметичний продукт, який мені не потрібен, і ще один спосіб для компаній змусити людей щось купити, поки я справді не почав серйозно ставитися до догляду за шкірою і використовувати нічний крем. Замість того, щоб прокидатися з сухою, пружною шкірою, мій колір обличчя став виглядати більш свіжим і сяючим. Нічний крем - це не «чарівне зілля», як стверджують деякі глянцеві рекламні оголошення з аерографією; проте в поєднанні з постійним очищенням, живильної дієтою і належним зволоженням це дійсно має значення. Візьміть це у колишнього скептика!

Міф: Нічний крем насправді нічого не робить.

Під час сну наша шкіра природним чином втрачає вологу. Додайте до цього неоптимальні умови (наприклад, сухий будинок, перегріта кімната, погане харчування і недостатня кількість води), і замість того, щоб прокидатися оновленої, ваша шкіра буде здаватися сухий, збезводненої і стягнутої, що призведе до втоми і втоми. спуститися. Введіть нічний крем: більш насичена, густа і важка формула, призначена для зволоження і підтримки старіючої шкіри. Нічні креми містять інгредієнти, які повільно воложаться протягом декількох годин, такі як гіалуронова кислота, які допомагають з появою тонких ліній і зморшок (які працюють краще, коли сонцезахисний крем не заважає). Вранці ваша шкіра стане пухкою і доглянутою, стане м'якою і еластичною. Ви навіть можете виявити, що наносите менше макіяжу, коли ваш колір обличчя поліпшуються!

Міф: Нічний крем працює, тільки якщо він дорогий.

Один з найпоширеніших міфів про догляд за шкірою полягає в тому, що чим дорожчий продукт, тим краще інгредієнти; однак це поширена помилка. Високоякісні люксові бренди можуть брати і стягують більше за назву, модні пляшки і маркетинг через представників знаменитостей. Багато дорогих нічні зілля містять «ароматизатор» або «духи» в якості першого інгредієнта в списку - це ознака того, що ви, можливо, отримуєте не найкращі інгредієнти для своєї шкіри. Чи не прирівнювати більше грошей на краще догляду за шкірою; завжди читайте етикетку!