Ось найпоширеніші помилки в догляді за обличчям, які допускають багато жінок, несвідомо завдаючи шкоди своїй шкірі. Подивіться, як уникнути їх, щоб якомога довше насолоджуватися гладким кольором обличчя.

Якщо ви зробите хоча б кілька помилок у догляді за шкірою, перелічених нижче, навіть використання найдорожчих омолоджуючих кремів не позбавить вас від швидкої появи зморшок. Тим більше, що шкідливі звички часто повторюються роками, а їх згубні наслідки накопичуються, і боротися з ними дуже важко. Цікаво, що деякі найпоширеніші помилки у догляді несвідомо дублюються в модній хвилі Instagram - це так, наприклад, з доглядом за обличчям у літаку, який часто, замість того, щоб допомогти, шкодить шкірі ще більше ...

Дізнайтеся, скільки помилок ви допустили до цього часу у своєму повсякденному догляді та як їх уникнути.

1. Помилки в догляді: ви неправильно змиваєте макіяж з очей

Шкіра навколо очей має в 15 разів менше сальних залоз, ніж шкіра обличчя, і в 5 разів тонша. Тим часом багато хто з нас натирає, розтягує, навіть скрабує Шкіру під очима ватним диском, що призводить до того, що зморшки з’являються набагато швидше. Таке агресивне зняття макіяжу дасть вам певних +10 років на вигляд - звичайно, якщо ви зробите цю помилку досить довго.

То як правильно зняти макіяж з очей, щоб не розтягувати ніжну шкіру? Основа - хороша рідина на масляній основі, яка розчинить залишки косметики. Це повинно бути дійсно ефективним, тому вам не доведеться додатково терти шкіру, щоб зняти макіяж. Двофазний засіб для зняття макіяжу з очей - це добре, оливкова двофазна рідина Ziaja,  але наш безумовний фаворит - це масло для зняття макіяжу Miya, яке здатне впоратися навіть з водостійкою тушшю і є універсальним - його можна використовувати зняти макіяж очей та обличчя одночасно. Крім того, він не містить похідних парафіну  - натомість він заснований головним чином на натуральних оліях.

Правильно знімаючи макіяж з очей, важливо також деякий час потримати косметичний засіб на віях та повіках, щоб формула встигла спрацювати. Потім за допомогою ватного диска змийте залишки, переміщаючи їх із зовнішнього у внутрішній куточок очей - а не навпаки! Намагайтеся не розтягувати шкіру одночасно.

2. Помилки в догляді: мийте обличчя лише міцелярною водою

Міцелярні рідини стали нашими улюбленими, оскільки вони ефективно знімають макіяж, не залишаючи жирної плівки. Вони залишають шкіру чистою, матовою та освіженою. Але в цій чудовій формулі є пастка: поверхнево-активні речовини. Вони є т. Зв миючі засоби, що сприяють видаленню бруду. Це правда, що в міцелярних рідинах ці інгредієнти діють набагато м’якше, ніж, наприклад, у рідині для вмивання - але вони все одно залишаються миючими засобами, які затримуються на шкірі, висушуючи її і, в кінцевому рахунку, спричиняють швидше старіння.

Тому завжди промивайте міцелярний розчин водою - ніколи не залишайте його на обличчі. І насправді, краще, якщо ви використовуєте двоступеневе очищення за корейською формулою: спочатку знімаєте макіяж олією або молоком, а потім миєте обличчя ніжною пінкою або гелем без SLS та інших агресивних миючих засобів.

Також цікава стаття Які вітаміни можна приймати разом, а які краще не комбінувати?

3. Помилки в догляді: ви не тонізуєте шкіру після миття

Після миття обличчя у вас залишається лише 60 секунд, щоб вирівняти його рН та зволожити його. Протягом кожної наступної хвилини шкіра зневоднюється і стає нерегульованою - оскільки її природний захисний бар’єр був порушений. Шкіра стає сухою і подразненою або, навпаки, починає виробляти велику кількість шкірного сала, що в свою чергу призводить до утворення недоліків. Рецепт - заспокійливий і зволожуючий тонік застосовується якомога швидше після вмивання. Нашим улюбленим є суть в тумані Мія, яка помітно зволожує, заспокоює та освітлює шкіру завдяки вмісту гіалуронової кислоти та ніацинаміду (останній дуже добре працює для жирної та схильної до вугрів шкіри):

4. Помилки в догляді: ви видавлюєте прищі та вугрі

Будь-яке запалення в обличчі виділяє вільні радикали, які руйнують будівельні блоки шкіри, такі як колаген та еластин. Вони відповідають за стійкість і еластичність шкіри. Чим менше їх, тим швидше ми старіємо. Якщо ви видавлюєте запалення (в розмовній формі: прищі), ви наносите ще більший хаос на обличчі - розтягування, зминання, розтирання є для неї великим стресом, не кажучи вже про зміну кольору та рубці, які виходять з прищів. Замість того, щоб боротися з недоліками «вручну», зупиніть свій вибір на регулярному відлущуванні, яке розчищає пори і зменшує схильність до недосконалостей. Ви можете впоратися із запаленням, використовуючи, наприклад, злегка відлущуючий кислотний тонік AHA бренду REN, який звужує пори, зменшує вугрі та регулює виділення шкірного сала. Зверніть увагу - наслідки лікування настануть з часом, тому будьте терплячі. Через місяць колір обличчя повинен бути набагато більш гладким.

5. Помилки очищення: ви не використовуєте фільтр

Звичайно, ви чули це багато разів, але це не завадить відзначити 

опустіть: сонцезахисний крем - це абсолютна необхідність, особливо навесні та влітку. Наразі не винайдено кращого методу захисту від старіння та зміни кольору. Якщо ви пропустите застосування SPF, рано чи пізно вам доведеться мати справу з нерівномірним кольором, втратою стійкості шкіри та збільшенням кількості зморшок. В рамках антивікової профілактики щоранку слід наносити крем з коефіцієнтом не менше 15 SPF (якщо більшу частину часу проводите в приміщенні) та 30-50 SPF під сильним сонячним промінням. Важливо, щоб косметика містила як UVB, так і UVA фільтри, мала легку консистенцію та підходила для макіяжу.

6. Помилки в догляді: ви доглядаєте за шкірою в літаку

Застосування листових масок під час тривалого польоту літаком - тенденція, популярна серед впливових представників Instagram. Ми також піддалися моді на фотографії з арсеналом косметики на тлі райських блакитних хмар (зізнаємось - вони виглядають дуже вигадливо), але, на щастя, незабаром після того, як ми подивились путівника Сьюзен Яра, експерта краси, який бореться проти забобонів краси . У своєму відео на YouTube він пояснює, чому цього не слід робити: "Найгірше, що я бачу в профілях впливових людей, - це надягання маски під час польоту", - зізнається експерт. “Коли ви використовуєте його в літаку, особливо не застосовуючи згодом крему, ви зволожуєте шкіру, лише тримаючи її на обличчі. Але як тільки ви знімаєте маску, ви піддаєте шкіру зневодненню ". Все тому, що маски просочені зволожуючими речовинами, які поглинають вологу з повітря. У літаку повітря сухе, тому це призводить до сухості шкіри.

"Найкращий спосіб доглядати за своєю шкірою - це правильно підготувати її перед польотом", - пояснює Сьюзен і радить, як поетапно зволожувати шкіру: "Змийте свій макіяж, особливо той, що виходить протягом усього дня  Потім нанесіть на обличчя хорошу сироватку для обличчя, наприклад з вітаміном С. Тоді ви можете використовувати гіалуронову кислоту, але пам’ятайте, що це зволожувач, тому при її використанні вам потрібен твердий зволожуючий крем у формі насиченого крему . Якщо є сприятливий час для нанесення важкого, насиченого крему для обличчя, час до польоту ідеальний, оскільки умови в літаку такі, як у пустелі.

7. Помилки в догляді: ви занадто часто користуєтеся скрабами

Це помилка, яка часто виникає в результаті занадто старанного догляду за шкірою. Якщо ви використовуєте пілінг-косметику занадто часто, ваша шкіра не встигає відновитися. Він не тільки втрачає зовнішній вигляд, але й зменшує стійкість до дії вільних радикалів, бактерій та забруднення навколишнього середовища. Оптимально відлущувати шкіру 2-3 рази на тиждень, але якщо вона чутлива, капілярна або схильна до вугрів - використовуйте ферментні пілінги замість дрібнозернистих пілінгів.